Size bir telefon kadar yakınız
0262 606 19 64
Dil Seçin
tren
Dil Seçin
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKO Elektronik 2012 yılında kurulmuş olup , soğutucu üreticileri ve otomotiv üreticilerinin gaz kaçak kontrolünde kullandığı INFICON gaz kaçak dedektörleri için özel teknik servis hizmeti vermektedir . 2020 yılından itibaren İtalyan partnerimiz olan FT S.R.L firmasının Türkiye distribütörüdür. HC , HFC ,HCFC gazları için şarj – deşarj üniteleri , Transfer pompaları , ultrasonik kaynak makinaları , performans ve elektriksel test ünitelerinin tedariğini sağlayıp teknik servis ve kasko hizmeti vermektedir .


Neden Kasko Sistemi ?

INFICON Gaz kaçak dedektörleri için özel olarak geliştirdiğimiz kasko sistemi sayesinde , firmalar INFICON gaz kaçak dedektörlerini kullanırken ekstra olarak yedek parça , sarf malzeme stoğu tutmak zorunda değiller .

Bildiğiniz üzere INFICON gaz kaçak dedektörleri alanında 1 numaralı dedektör olup , laboratuvar cihazı olarak kullanılmaktadır . Ancak ülkemiz fabrika şartlarında bu çalışma ortamı maalesef ki laboratuvar kadar temiz ve steril değil . Bu gibi faktörleri göz önünde bulundurduğunuzda INFICON gaz kaçak dedektörlerinin sürekli olarak bakıma , kalibrasyona ve genel temizliğe ihtiyacı vardır .

HAKO Elektronik olarak geliştirdiğimiz KASKO sistemi bu soruların tamamına çözüm bulmaktadır . HAKO Elektronik , 3 aylık periyotlar halinde cihazların genel kontrol , gerekli bulunması halinde yedek parça ve sarf malzeme değişimleri , kalibrasyon gibi tüm unsurları yerine getirerek cihazlarınızın KASKO SÜRESİNCE ARALIKSIZ ÇALIŞMASINI TAAHHÜT EDER .

Tüm bu süreci özetlemek gerekir ise ;

Kasko sistemimizi araç kaskosu gibi düşünüp , cihazın fiyatına nazaran çok cüzzi bir fiyata kasko sistemine dahil edip kasko sözleşmesi süresince cihazlarınızın sürekli olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz . HAKO Elektronik , müşteri memnuniyeti odaklı olup kasko süresi boyunca cihazlara yapılan tüm teknik servis hizmetleri , yedek parça ve sarf malzeme değişimleri için sözleşme tutarı dışında hiç bir ücret talep etmez .

Kasko sistemimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Bizimle İletişime Geçin
INFICON ECOTEC E3000 Tamiri - INFICON PROTEC P3000 Tamiri