Size bir telefon kadar yakınız
0262 606 19 64
Dil Seçin
tren
Dil Seçin
tren

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

    2000 yılında şahıs şirketi olarak kurulan HAKO MÜHENDİSLİK firmamız uzun yıllar soğutucu ve otomotiv üreticilerinin üretim bandında kullanmakta olduğu gaz sızıntı kaçak dedektörlerine özel teknik servis hizmeti ve danışmanlık desteği vermiştir .

      2017 yılı itibari ile HAKO Elektronik San.Tic.Ltd.Şti olarak hayatına devam eden HAKO MÜHENDİSLİK firmamız hizmet verdiği sektörlere özel geliştirmiş olduğu kasko çözümleri sayesinde tüm dünya ve Türkiye’de üstün başarı elde etmiştir .  HAKO Mühendislik , Soğutucu ve otomotiv üreticilerinin gaz sızıntı kaçak dedektörlerinin sorunsuz şekilde çalışıp üretimi aksatmaması için gerekli olan parçalarının stok tutulması görevini kasko sistemi ile üstlenmiş olup 24 – 48 saat içerisinde arıza çözüm garantisi ile hizmet vermektedir .

Türkiye ve tüm dünya genelinde kasko sistemine dahil +300 gaz sızıntı kaçak dedektörü ile HVAC-R sektörüne sorunsuz hizmet vermekten durur duyuyoruz .

2022 yılı itibari ile GTÜ Teknopark A.Ş içerisine kurulan HAKOSOFT Yazılım Teknolojileri A.Ş ar-ge merkezimiz , HAKO MÜHENDİSLİK olarak hizmet vermekte olduğumuz sektörlere yazılımsal çözümler üretmekte olup , bunu yanı sıra Tübitak destekli olarak IOT projeleri geliştirmektedir .

Çözüm ortağınız HAKO Group

Distribütörlüklerimiz ve İş Ortaklarımız

Ana Distribütörümüz

Future Technologies S.R.L

2019 yılı itibari ile İtalya'nın Toscana bölgesinde 1995 yılından bu yana soğutucu akışkan dolum makineleri , patentli transfer pompası üreticisi FT S.R.L ile Türkiye ve Orta doğu distribütörlüğü anlaşması sağlanmıştır .

İş Ortaklarımız

uFactory Robotic

HAKOSOFT , 2023 yılı itibari ile uFactory Robotics firmasının resmi distribütörü olmuştur . Teknopark projeleri ve geliştirilmekte olan yeni ürünlerde uFactory kolobratif robotlarını kullanarak yedek parça ve teknik servis sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Lazzero Tecnologie

1990 yılında kurulan LAZZERO Tecnologie, Helyum ve kütle spektrometrelerini kullanan ilk endüstriyel sızdırmazlık test ünitelerinin üretimini gerçekleştirme ünvanını elinde tutmaktadır . LAZZERO , HVAC-R sektöründe yaygın şekilde kullanılan gaz geri kazanım sistemleri ve Vacuum chamber ürünleri geliştiren İtalya merkezli firmadır .

OXYWELD S.r.l.

1981 yılında kurulan OXYWELD , 42 yıllık tarihçesinde Oxy-hydrogen gaz jenaratörü üretimine odaklanmıştır . Her ölçekli işe göre ürünü bulunan OXYWELD firmasının ürünleri HVAC-R sektörü başta olmak üzere savunma sanayi , pırlanta tasarımı , cam işleme alanı gibi bir çok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır .

INFICON ECOTEC E3000 Tamiri - INFICON PROTEC P3000 Tamiri