Size bir telefon kadar yakınız
0262 606 19 64
Dil Seçin
tren
Dil Seçin
tren

NOVATEC ULTRASONİK KAYNAK MAKİNASI

Anasayfa » NOVATEC ULTRASONİK KAYNAK MAKİNASI

Ultrasonik Tüp Sızdırmazlık
Ev tipi buzdolaplarının hızlı seri üretimi ve şarjdan sonra sızdırmazlık kalitesi sürecinin yüksek gereksinimlerine uygunluk gereksinimleri, yalnızca bu işleme adanmış özel araçlara ihtiyaç duyar.

FT srl, müşterisine, proses sızdırmazlığı uygulamaları için kalite ve para tasarrufu konusunda yardımcı olacak doğru çözümü sunmaktan gurur duyar.

URV-20 ultrasonik kaynak sistemi, buzdolapları ve klima endüstrisindeki kompresörlerin ve kurutucu filtrelerin servis bakır borularını hermetik olarak sızdırmaz hale getirmek için güvenilir ve kararlı bir makinedir ve diğer ultrasonik kaynak makinelerinin en iyilerine kıyasla beş kata kadar daha düşük sızıntı oranı sağlar.

Mühürlenecek maksimum boru dış çapı: 12,7 mm = 1/2”.

Ultrasonik kaynak aletlerinin standart süresi (her ikisi de ikiz çalışma yüzeyi ile sağlanan sonotrot ve örs): 35000 kaynak.

Sızdırmazlık işlemi 1 saniyeden daha kısa sürede tamamlanır.

Bu ünite, boru sızdırmazlığı için piyasada mevcut olan en kompakt ve hafif ultrasonik kaynak kafasıdır (önceki nesil en iyi makineye kıyasla ağırlıkça 2/3).

Kaynak yüksekliği (kaynak bağlantısının en yüksek güvenilirliği ve sıkılığı için) ve diğer kaynak parametreleri kontrol panelinden ayarlanır: kaynak kafasında herhangi bir ince mekanik ayara gerek yoktur.

Gerekli tesisler: Güç kaynağı: 230 V 1ph + nötr + toprak, Basınçlı kuru hava: 6 ~ 8 bar.

INFICON ECOTEC E3000 Tamiri - INFICON PROTEC P3000 Tamiri