Size bir telefon kadar yakınız
0262 606 19 64
Dil Seçin
tren
Dil Seçin
tren

HFC / HCFC SOĞUTUCU GAZ ŞARJ-DEŞARJ ÜNİTELERİ

Anasayfa » HFC / HCFC SOĞUTUCU GAZ ŞARJ-DEŞARJ ÜNİTELERİ

FT Vakum ve Soğutucular şarj üniteleri, soğutucu gazlarla çalışan herhangi bir endüstriyel veya ev tipi cihazın üretimi için dünya çapındaki soğuk endüstri pazarında bir standart belirler.
FT Vakum ve Soğutucu Şarj Üniteleri, modern endüstride gereken en yüksek kalite ve performans standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Vakum ve doldurma ünitesinin ana işlevi, soğutma devreleri içindeki vakumu gerçekleştirmek ve kontrol etmek ve ardından üreticinin tasarım gereksinimlerine göre soğutucu şarjını yapmaktır. Bu süreç için, FT Vakum ve Soğutucu Doldurma Üniteleri, müşterinin üretim sürecinin üretim otomasyonuna tamamen entegre olan otomatik ve yapılandırılabilir işlevleri yerine getirerek, kalitede önemli gelişmelere yol açar.

FT Vakum ve Soğutucu Şarj Üniteleri, soğutucu gazların kullanımına ilişkin uluslararası yönergelere göre tasarım açısından sürekli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle, ünitenin tüm ömrü boyunca çok çeşitli süreçleri yerine getirmek için modern ve geleceğin soğutucuları ile kullanılmaya hazırdırlar.

FT Vakum ve Soğutucu Şarj Ünitelerinin kullanıcıları, her bir işin doğru raporuna sahip olmak için, her döngüyle ilgili bilgileri üretim programlarına entegre etme yeteneğine sahiptir.

Tüm FT Vakum ve Soğutucu Şarj Üniteleri, işleme döngülerinin akıllı bir şekilde görüntülenmesini sağlayan modern işletim sistemleri tarafından çalıştırılan dokunmatik panel kontrolleri, üretim hatlarındaki uzak PC’lere doğrudan indirilebilen hızlı raporlama ve bir telebakım satış sonrası hizmeti ile mevcuttur.

Uygulama türüne, şarj miktarı hız gereksinimlerine ve ilgili bütçeye göre FT, HFC ve HCFC soğutucu akışkanları ve yeni Düşük GW yanmaz soğutucu akışkanları kullanarak müşteri sürecini tamamen tatmin edecek doğru ürünü sunar.

iRockall HS Ürün Dökümanları İçin tıklayınız

iRockall Ürün Dökümanları İçin tıklayınız

iRockall Jr Ürün Dökümanları İçin tıklayınız

iTeide TT Ürün Dökümanları için tıklayınız

INFICON ECOTEC E3000 Tamiri - INFICON PROTEC P3000 Tamiri